V ŽIVO

Polom Juventusa, PSG se je pobral (VIDEO)

Evropa 17. Feb 202622:22 > 22:31 2 komentarja

Z dodatnimi kvalifikacijami za osmino finala se nadaljujejo boji v nogometni ligi prvakov. Na prvi tekmi je Galatasaray v Istanbulu s kar 5:2 ugnal Juventus.

Galatasaray je tekmo odlično začel, že v 15. minuti je preko Gabriela Sare povedel z 1:0. A le minuto kasneje je bil rezultat že poravnan, ko je zadel Teun Koopmneiners. Isti nogometaš je v 32. minuti Juventus popeljal v vodstvo.

Drugi polčas pa je povsem pripadel domačinom. Najprej je Noa Lang poskrbel za izenačenje, Davison Sanchez pa je v 60. minuti Turke popeljal v vodstvo. Stari dami je medvedjo uslugo nato naredil Juan Cabal, ki je v 67. minuti dobil rdeči karton.

Kmalu zatem je Noa Lang zadel še drugič, v 86. minuti pa je končni rezultat 5:2 postavil Sacha Boey. Galatasaray tako na povratno tekmo v Torino odhaja z ogromno prednostjo.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje